2014 рік це рік синього дерев'яного коня
2014 рік це рік синього дерев'яного коня. Символом 2014 стане синій дерев'яний кінь. Хоча синій дерев'яний кінь в природі , звичайно , не зустрічається , але з точки зору китайського календаря тут немає нічого екстраординарного . Самі розумієте , теорія п'яти першоелементів , восьми триграм , Інь - Ян і багато іншого. У наступному році енергетика сильною і живого коня прийде на зміну холоднокровною і повільною водяній змії. Так що доведеться міцніше триматися в сідлі !

Незважаючи на те , що символи року коня почнуть повсюдно з'являтися напередодні нового , 2014 року, не варто забувати , що кінь вступить у свої права лише через місяць - 30 січня.
2014 рік це рік
Це і є китайський Новий рік - свято весни , який починається в друге молодик після зимового сонцестояння. Якщо сказати коротко , то рік синього дерев'яного коня - це час швидких перемог , несподіваних пригод і дивовижною романтики.

Якщо пам'ятаєте , існує п'ять першоелементів (У- Син) : вогонь , земля , метал , вода і дерево. Активний елемент Ян дерева разом з сильним Ян коні додасть полум'яної енергії відкритим і чесним вчинків. Це характерна риса натури коня, у якої міць і сила поєднується з наївністю , пустощами і щирістю.

У китайській астрології рік коня в цілому вважається вдалим. Адже небесний кінь - це не звичайний кінь. Він володіє надприродними здібностями , безстрашний , потужний і навіть здатний парити в небесних просторах . Кінь в Піднебесній - не просто тварина . Коні є великими помічниками для людей і зокрема воїнів. Завдяки незвичайним коням були виграні важливі битви.