2014 рік чого? Синього дервяного Коня

31 січня 2014, згідно зі східним календарем, настає рік Синього дерев'яного Коня. Деякі астрологи вважають за краще говорити про Зеленого Коня.

Цей рік несе в собі динамізм і напористість, поєднання розважливості та вогненної пристрасті. Ріку Коня відповідають такі кольори, як зелений, синій (блакитний). Стихія - дерево, якому притаманні такі характеристики, як практичність, непомірність, запальність.
рік 2014 чого
Якщо вірити в китайську теорію, то щороку має покровителя у вигляді того чи іншого тварини. Цілком нормально, що виникає питання «Наступний 2014 кого зодіаку». Традиційно за роком Змії настає черга року Коня. Цього разу це буде дерев'яний, синій Кінь.

Наступний 2014 обіцяє бути насиченим, в ньому будуть розрахунок, ревнощі, пристрасть і любов. Комусь посміхнеться пані удача, хтось змінить професію, хтось зіткнеться з фінансовими проблемами. Кінь не любить людей, які надмірно бездумно витрачають гроші, тому в 2014 р. варто уникати непотрібних витрат. Зате Кінь любить мислячих неординарно, творчих особистостей.

Наступний 2014 кого за гороскопом - це питання цікавить, коли люди починають підшукувати вбрання і планувати новорічні страви, так як відповіді на це питання допомагають задобрити символ року. Коням подобається подорожувати, так що багатьом бажаючим в цьому році вдасться реалізувати свої мрії і побувати в нових місцях. Якщо прийде кохання в цьому році, то вона буде нескінченною, палкої і пристрасної. Але не варто зловживати дарами тваринного, інакше конячка скине нахабного наїзника і той дізнається, що таке «царська» немилість.