2014 рік оголошено роком синього дерев'яного Коня
Кожна людина , що живе в суспільстві , намагається досягти успіху , для цього ми накопичуємо знання , переймаємо досвід інших , слідуємо віянням моди і враховуємо рекомендації. Саме тому « 2014 Коні - характеристика» цікавить людей , оскільки подібна інформація допомагає зрозуміти , чого слід очікувати , як грамотно підготуватися , щоб життя було максимально комфортною і приносила бажані плоди .

За східним гороскопом символом наступного року буде Кінь . Характеристика 2014 Коні припускає , що цей період буде комбінувати відпочинок , роботу і особисте життя. Рік цей стане сприятливим для створення сім'ї , адже Кінь стадна тварина , проте це істота підтримує щирі , перевірені відносини .
2014 рік оголошено
У 2014 р. народяться люди , які стануть свавільними особистостями , які прагнуть самостійно розпоряджатися життєвим простором. Вони будуть товариські, енергійні, а також оптимістичні.

Таким особам не до вподоби самотність , вони вважають за краще бути в соціумі. Характеристика людей народжених в 2014 рік Коня наступна: обожнюють подорожувати , працелюбні , вміють заробляти гроші , ладити з людьми , зачаровувати їх власним чарівністю . У почуттях вони нерозумні, характеризуються підвищеним темпераментом , мають природну потужну сексуальну природу . У цілому , такі люди талановиті і мудрі, володіють відмінним смаком і знають манери поведінки . Дерев'яні Коні - доброзичливі і відкриті люди , володіють поступливим характером , розвиненим почуттям гумору , багатою уявою . Їх цінують , поважають за чесність та сімейні якості.