Амулет 2014 року Коня підкова
Амулетом цього 2014 року Коня буде підкова, тому ви можете купити магніт у вигляді підкови на холодильник або ж придбати парочку маленьких сувенірних підков.

Вони, до слова, повинні прикрашати ваш будинок не тільки в перебігу Новорічної ночі, а протягом усього року. Це призведе щастя у ваш будинок.
підкова Амулет 2014 року Коня
Підкова відома по всьому світу, як сильний талісман, що захищає від злих сил, що приносить удачу, здоров'я, благополуччя сім'ї і значне багатство. Скільки народів, стільки думок щодо того, як правильно повинна вживатися фен-шуй підкова. «Підкова приносить удачу навіть тим, хто не вірить у прикмети» Едісон. Підкова у фен-шуй Помилка вважати, що хороша підкова тільки та, яка була випадково знайдена і саме вона сама справжня.

Стилізовані зображення у вигляді брошок, кілець, кулонів та елементів декору теж відмінно працюють. Головне, щоб вони були зроблені з заліза, срібла або золота. Якщо повісити підкову ріжками вгору - вийде сильний захисний амулет для всього будинку. Якщо ж розташувати кінці вниз - це приверне благополуччя. У першу ніч повного місяця можна помістити підкову на підвіконні кінцями всередину. Це приверне матеріальний достаток в будинок. Якщо закопати підкову в землю з північно-західної сторони будинку - принесе удачу. Якщо ви не дуже прихильні ученням фен-шуй або навіть просто не знаєте, що це таке, все одно підкова допоможе вам. Не потрібно вірити в лампочку, щоб вона спалахнула від натискання на кнопку. Так і з цим талісманом - він працює незалежно від ваших бажань. Таким чином, правильно підібрана, знайдена або придбана підкова, розміщена відповідним чином, стане прекрасним захисним талісманом для всієї родини! Але одна порада, з яким згодні всі: бажано, щоб підкова була знайдена - тоді вона буде більш дієвою. Однак і куплена підкова виконає своє призначення.