Календар на 2014 рік
Давньогрецький календар - місячно-сонячний календар, в якому роки складалися з 12 місячних місяців по 29 і 30 днів - всього в році було 354 дні - з вставкою, приблизно раз на 3 роки, додаткового місяця.


Календар на 2014 рік Коня
У міру впорядкування календаря, був введений 8-річний цикл (октаетеріди), в якому місяць вставлявся в 3-му, 5-му і 8-му році (в Афінах його введення приписують Солону в 594 році до н. Е..); В 432 році до н. е.. астроном Метон запропонував більш точний 19-річний цикл з 7 вставними місяцями, але цей цикл входив до вживання повільно і так до кінця і не прижився. У кожному місті був свій календар, з власними назвами місяців, причому назви нерідко утворювалися від свят, цього місяця справлявшихся.

Теоретично місяць мав починатися в молодика, але практично це виходило далеко не завжди, так що доводилося розрізняти «громадянське новий місяць» і «місячне новий місяць». Початок року теж було різним: за афінським календарем рік починався в перший молодик після літнього сонцестояння, по беотийского, використовувася в Фівах - після зимового сонцестояння (тобто початок року приблизно збігалося з нашим).

Календар на 2014 рік рік синьо-зеленого коня