Колір 2014 року - Синій
Синій колір - організованість, фанатизм, непохитність, ідеалізм, сила духу, світ, глибина, бачення, мудрість, тиша, спокій.

Синій колір викликає відчуття благополуччя.
Синій Колір 2014 року
Він асоціюється з постійністю і задумою, з вірністю, надійністю і честю. Рік Коня ознаменований елементом вогню і позитивною полярністю, а західним зодіакальним аналогом є Лев. Все це говорить про бурхливу енергетиці періоду, який може принести несподівані, дуже успішні злети і нищівні падіння. Космічний елемент 2014 року - дерево, тому варто серйозно задуматися над тим, щоб «пустити коріння»: завести сім'ю, побудувати будинок, виховати дитину.

Синій колір вплине на характер людини самим позитивним чином. До недоліків відноситься те, що кінь, в силу своєї допитливості і непостійності, буде часто міняти роботу або ж взагалі, професію. Адже такі люди нічим себе не вміють обмежувати. Наприклад, вони дуже люблять подорожувати, і потрібно сказати, що така людина умудриться за роки свого життя побувати в багатьох місцях, іноді навіть недоступних розумінню соратників і друзів.

Обмежувати простір коня абсолютно безглуздо, будь-яка одноманітна діяльність їх буде пригнічувати сильніше, ніж будь-який інший знак. Що стосується працьовитості людини, що народилася в 2014 рік коня, то воно буде завжди більшою мірою спрямована на рідне вогнище, на власну сім'ю, ніж на кар'єру або працю, які будуть зараховані оточуючими. Що стосується будь-якої роботи, то ці люди завжди будуть ставитися до неї як до способу добути гроші, і не більше того.