Новий рік 2014 кого - синього дерев’яного коня
Новий рік - свято, що відзначається по всьому світу у відповідності з прийнятим календарем , який настає в момент переходу з останнього дня року в перший день наступного року. Звичай святкувати Новий рік існував уже в Месопотамії в третьому тисячолітті до нашої ери.

Рік Коня вступить у свої права 31 січня 2014 і триватиме по 18 лютого 2015. Космічний елемент року - дерево , колір - синій (блакитний), зелений.
Новий рік 2014 кого
Року Коня відповідають такі кольори, як синій ( блакитний) і зелений. Стихія - вогонь , якій притаманна така характеристика , як рухливість , жвавість , внутрішня енергія , наснагу , прагнення до влади , жадоба перетворень , творче горіння , раптовість , яскравість.

Синій колір вплине на характер людини самим позитивним чином. До недоліків відноситься те, що кінь, в силу своєї допитливості і непостійності, буде часто міняти роботу або ж взагалі, професію. Адже такі люди нічим себе не вміють обмежувати. Наприклад, вони дуже люблять подорожувати, і потрібно сказати, що така людина умудриться за роки свого життя побувати в багатьох місцях, іноді навіть недоступних розумінню соратників і друзів.

Новий рік 2014 кого – рік синього дерев’яного коня. Талісман 2014 року - Синій дервянний Кінь . Синій колір - організованість , фанатизм , непохитність , ідеалізм , сила духу , світ , глибина , бачення , мудрість , тиша , спокій . Синій колір викликає відчуття благополуччя . Він асоціюється з постійністю і задумою , з вірністю , надійністю і честю. Рік 2014 кого - рік Коня ознаменований елементом вогню і позитивною полярністю , а західним зодіакальним аналогом є Лев . Все це говорить про бурхливу енергетиці періоду , який може принести несподівані , дуже успішні злети і нищівні падіння. Космічний елемент 2014 року - дерево , тому варто серйозно задуматися над тим , щоб «пустити коріння» : завести сім'ю , побудувати будинок , виховати дитину.