2014 рік кого
2014 рік коня

Все про те , як зустрічати Новий 2014 Для кожної людини Новий рік - це довгоочікувана подія . Всі ми чекаємо від нього чогось чарівного , радісного і світлого . Безсумнівно , всім цікаво знати , що готує нам Новий 2014 Коня , що чекає народилися під цим знаком і чого чекати всім знакам Зодіаку , про що детально розповідає гороскоп на 2014 рік. Не менш цікаво знати , як зустрічати Новий 2014 рік, щоб залучити в свій будинок удачу та успіх , які привітання вибрати і що подарувати. На нашому сайті ви знайдете відповіді на ці питання. Крім того , тут зібрано багато іншої цікавої інформації.
2014 рік коня
2014 рік коня , наступний Новий рік - рік Коня 2014 . У свої повні права вона вступить 10 лютого. Талісманом року вважають Синого Дерев'яного Коня . У неї досить велике коло інтересів . Кінь не терпить зайвої суєти і шуму , тому зустрічати рік Коня 2014 ми рекомендуємо в тісному сімейному колі з друзями та рідними. Краще відмовитися від гучних компаній . Господині року може це не сподобатися.

Головна стихія року - вода. Вона характеризується динамічністю , мінливістю , здатність проникати скрізь і швидко змінюватися . Синій колір Коня - це колір космосу , темряви над безоднею. Майбутній рік Коня 2014 принесе людям нестабільність і зміни в житті , навіть у дрібницях. Тому важливо діяти сплановано і обдумано , бути обачними та обережними . Багатьом знаками Зодіаку в наступному році може невимовно пощастити. Свершатся задумані плани і довгоочікувані великі зміни в житті - заміжжя , придбання житла , зміна місця проживання , народження дітей. Рік Коня принесе нам безліч самих яскравих емоцій і вражень .

Рік Коня 2014 Новий 2014 нагряне до нас під заступництвом Синього Дерев'яного Коня , яку особливо шанують в Китаї. Там вона уособлює джерело мудрості. Але все ж не варто забувати одну глибоку китайську приказку про те , що там , де є голова, там є і велика паща , яка легко і боляче може вкусити. У фінансовій області рік Коня 2014 несе за собою можливість появи зростання. Досить імовірно і підвищення по службі , і навіть відкриття власного бізнесу. У кого вже є бізнес , його розширення для Вас в цьому році , буде вельми вдало.