Рік коня характеристика
Рік коня характеристика: Кінь - сьомий знак китайського гороскопу. Рік Коня за китайським календарем : 1930 , 1942 , 1954 , 1966 , 1978 , 1990, 2002 , 2014 ... Відповідний року Коня знак зодіаку : Близнюки. Про людей народжених у рік Коня. Позитивні риси характеру: Кінь співчутлива по відношенню до інших , талановита, працьовита , щедра, товариська , сексуальна. Негативні риси характеру: може бути недобросовісною, примхливої , надмірно прагматичною , схильної до авантюр , корисливою. Найбільш відповідні професії і заняття для Коня : адміністратор , винахідник , водій , викладач , художник , перукар , репортер і екскурсовод.

Гороскоп для людей народжених у рік Коня. Зазвичай люди , народжені в рік Коня , являють собою дуже активних ділових людей. Якщо вони намічають мета , то для досягнення своїх інтересів спрямовують усі сили та енергію , використовуючи при цьому неймовірно продуктивна уява , властиве їм . Однак Коню слід мати на увазі , що не кожен схвалює їхні методи , а навколишні не завжди раді їх успіхам , заздрість в нашому світі поки ще ніхто не відміняв.
Рік коня характеристика
У тому випадку якщо Кінь вирішує , що назріла необхідність у придбанні нової навички для успішного продовження своєї кар'єри , вона із завзятістю буде займатися самоосвітою , до тих пір , поки не досягне досконалості в потрібній області знань . Для людини , народженої в рік Коня , характерно те , що він буде намагатися вирішувати будь-які виникаючі на його шляху проблеми , а не просто уникати їх , як роблять багато інших людей .

Коні , іноді схильні давати поспішні обіцянки в справах , незважаючи на те , що інтуїтивно розуміють важливість розрахунку ризику можливої операції . Хорошим партнером для таких людей стає той , хто здатний довести їм необхідність бути більш обережними , страхуючи угоди , а також приділяючи особливу увагу деталям в контрактах і ділових зобов'язаннях . Більшість людей , народжених у рік Коня , мають міцне здоров'я і прекрасно підходять для фізично важкої роботи . Також вони володіють необхідним потенціалом , щоб бути гідним лідером , надихаючим інших людей , в теж час їм потрібно навчитися стримуватися , особливо , коли ситуація стає непідконтрольною , і поспішне рішення в цьому випадку може поставити їх у безвихідне становище.

Кінь в любові - як правило , емоційний авантюрист , і витрачає більшу частину свого часу не тільки на легкий флірт , але і на пошук нових можливостей всередині любовних взаємин. Цей романтичний завойовник не потребує людей , які поступляться його фізичному тиску , хоча і любить легко підкорені серця , він швидко втрачає до них інтерес , і якщо його не зацікавити - він знову в дорозі , в пошуку нових відносин. Цей знак китайського гороскопу настільки відомий своєю мінливістю по відношенню до інших , що , наприклад , в Китаї вважають , - з жінки , народженої в рік Коня , що не вийде гарною дружини або супутниці життя . Однак слід зауважити , якщо ваш обранець народився в рік Коня , то відносини навряд чи будуть нудні й одноманітні - в таких відносинах будуть хвилюючі , трепетні і ніжні моменти , заради яких варто жити.