Що має бути на столі в новорічну ніч 2014 року?
Урочиста вечеря краще супроводжувати білими полотняними серветками. Але, щоб вони не сковували своєї крохмальної респектабельністю, можна придумати для них саморобні кільця з браслетів або стрічок, перевитих намистом, прикрашених брошками, кліпсами і біжутерією.

Аромат сандалу, запах свіжоспеченого хліба повинен витати в повітрі новорічної ночі. На столі доречні будуть ароматні трави, солодкі булочки, тістечка, сир, а якщо є можливість, то і кумис.
на столі в новорічну ніч 2014 року Що має бути
Звичайно, улюблене блюдо Коня - овес - навряд чи підійде для новорічного столу ( однак можна поставити в центрі столу символічне блюдце з вівсянкою або пророщеним вівсом ). Добре, якщо в її честь на святковому столі виявиться якомога більше свіжої зелені. Під ялинку рекомендується покласти шматок чорного запашного хліба з сіллю. На Сході, щоб задобрити Коня, на стіл ставлять два блюдця: одне з водою, інше з дрібно нарізаним сіном. На сіно зазвичай кладуть шнурок червоного кольору з бавовняних ниток - узду для священого коня.

Доречні будуть також вегетаріанські салати а як десерт - яблучний пиріг і вівсяне печиво. Алкоголю Синый Кінь 2014 року віддасть перевагу мінеральну воду, соки і безалкогольні коктейлі. Єдине, що вітається, - традиційне шампанське. У китайців символ стихії дерева - витягнуті вгору прямокутники. Тому на столі доречні поставлені у вигляді декоративної хатинки - куреня прямокутні коробки цукерок. Згідно китайській традиції, святкова вечеря слід приготувати за кілька годин до настання півночі: адже на кухні неминуче доводиться користуватися ножами, а ними можна ненароком «відрізати» вже призначене долею щастя.