Талісман 2014 року - Синій дервянний Кінь
Крім звичних талісманів, про які пишуть в кожній книзі гороскопів для кожного знака зодіаку в окремо, існують також талісмани, які підходять для всіх зоряних знаків в строго певний рік.

Між іншим, якщо Ви по незнанню або власних лінощів забудете змінити минулий символ року на новий талісман 2014 року, то мало того, що погрожуєте загрузнути в неприємностях минулого року, так ще й можете залишитися без хороших новин у цьому. Все ж краще посадити на місце милого дракона в центрі вітальні символ 2014 року - царськького коня.
Синій дервянний Кінь Талісман 2014 року
До слова, ніхто Вам не забороняє зробити власним талісманом НЕ злобно скалився Кінь, а якого-небудь більш симпатичного персонажа з цього сімейства, запозичивши образ коня з дитячого мультфільму або азіатського фольклору. До речі, багато людей вважають , що справжню силу талісман у вигляді Коня може принести тільки в тому випадку, якщо він привезений з Китаю або Японії. Насправді це далеко не так. Справжнім талісманом може стати навіть звичайна підвіска для телефону в формі коні, головне - вірити в те, що ця дрібниця принесе Вам успіх в майбутньому 2014 році.

Характер людей, народжених у рік Коня. Енергійність натури позначається і на пристрасності характеру. Якщо Кінь люблить, то без оглядки, якщо ненавидять, то на все життя. Підвищена темпераментність таких людей не заважає їм бути вірними своїм вибором: заради любові вони готові подолати будь-які життєві перешкоди.

Енергетика таких людей дуже сильна. Їм необхідні суспільство і суїта навколо, вони обтяжуються самотністю і часто знаходять «віддушину» у роботі . Незвичайна працьовитість і завзятість допомагають їм завжди бути при грошах: Коні ніколи не мають боргів, а й рідко дають фінанси борг. У діловій сфері вони воліють розумність і міру. Як сказав М. Ю. Лермонтов, «кінь однаково падає на ноги і від застою, і від зайвої їзди» - все це і про людей, народжених під цим знаком.