Як зустрічати Новий рік 2014 (рік Коня)
Цього року обов'язково треба приділити час генерального прибирання 31 грудня, а в особливості сантехніці: є повір'я, що з підтікає з кранів водою з будинку йде благополуччя.

Кінь за своєю природою життєрадісна, оптимістична, любить широчінь, простір, багатолюдні зборища, розваги.
Як зустрічати рік Коня Новий рік 2014
Так що якщо у передноворічний побувати на виставці, в театрі, на концерті, на святі - вельми непогано. Але варто пам'ятати також, що при всьому при цьому Кінь надзвичайно прив'язана до сімейного вогнища, будинку, сім'ї. Таким чином, зустрічати Новий рік краще з родиною та близькими родичами, галасливої веселою компанією, серед дорогих і милих серцю осіб - і не забути при цьому подзвонити і привітати якомога більше знайомих, друзів і родичів.

Кінь тварина охайна, життєрадісне, оптимістичне. Як зустрічати рік 2014 Коня - потрібно почати з генерального прибирання, поміняти штори, вимити кожен куточок оселі, полагодити сантехніку. Оскільки стихія року Коня дерево, слід розставити по житлу дерев'яні сувеніри, на стіл покласти розписні ложки. Також радиться придбати статуетку конячки, повісити оберіг - підкову, дзвіночки-бубонці. Урочиста вечеря рекомендується супроводжувати полотняними білими серветками. Так як Кінь любить овес, то краще зустрічати 2014 Коня поставивши в центрі святкового столу символічне блюдце з пророщеним вівсом. Щоб задобрити Конячку на Сході на стіл ставлять блюдце з сіном і з водою. На сіно кладуть червону стрічку, щоб приборкати тварину. Доречні будуть вегетаріанські салати, сири, кумис. На столі повинні бути горіхи, зелень, фрукти, овочі та цукерки. Синій Кінь віддасть перевагу безалкогольні коктейлі, соки, мінеральну воду, традиційне шампанське. Як зустрічати рік 2014 Коня, що одягнути - вбрання має бути оригінальним. При виборі нарядів перевагу необхідно віддавати фіолетовим, зеленим, синім, смарагдовим, білим, коричневим, сірим кольорам. Слід використовувати виразні і витончені деталі - кулони, каблучки з аквамарином, декоративні шпильки, намиста з чорних перлів.