2014 рік за східним календарем

Отже, за східним календарем наступний 2014 - рік коня. Як же виглядає Східний календар у часі? Що таке Східний календар - тварини яких видів взяті для позначення кожного року за східним гороскопом?

Всі року за східним календарем розбиті на 12-річні цикли . Кожному наступному році відповідає певний образ тварини , умовний характер якого і визначає прогнози східного гороскопа на той чи інший рік , а також прогноз для народжених у рік певної тварини на поточний період 12-річного циклу . У різних інтерпретаціях східного календаря назви тварин можуть трохи відрізнятися , але сам цикл в 12 років при цьому незмінний. Тварини східного календаря - це КРИСА (миша ) , БИК ( віл ) , ТИГР , КОТ ( кролик ) , ДРАКОН , змія, кінь , КОЗА ( вівця ) , ОБЕЗЬЯНА , ПІВЕНЬ , СОБАКА , СВИНЯ ( кабан ).
2014 за східним календарем
2014 рік коня за китайським календарем. 2014 рік проходитиме під символом Коня за китайським календарем. Для тих , хто цього року хоче стати батьком , він буде просто ідеальним. У людей , які народяться в цей 2014 рік, будуть свої особливості характеру . Незважаючи на те , що для нашої людини Кінь асоціюється не з самими позитивними якостями , у китайців зовсім інше уявлення про цю тварину . У східному календарі вона є символом мудрості і розуму . Правда , її характер навряд чи можна назвати врівноваженим. Тому людина, яка народилася в рік Коня , швидше за все , буде володіти особливостями характеру холерика . У той же час , якщо батьки хочуть бачити свою дитину впевненим у собі і мудрим , то краще всього запланувати народження свого малюка на 2014 рік коня за китайським календарем.

А взагалі , настійно рекомендуємо ознайомитися саме з ось цим гороскопом , про який так багато говорять в новинах. Він складений за зовсім новою методикою зусиллями багатьох вчених і астрологів . На сьогоднішній день це самий точний гороскоп з усіх можливих.

Заодно не зайвим буде поглянути і на любовний гороскоп , який на 2014 рік абсолютно незвичайний . Зокрема , це стосується тих людей , у кого є такі лінії на долонях рук - таким буде везти весь рік. Якщо ж Ви не потрапите в число таких , то не варто впадати у відчай. Вивчіть свою нумерологію - вона і буде допомагати Вам по життю. До речі , про життя . Якщо Вам цікаво , то ось тут можете спробувати дізнатися ким Ви були в минулому житті , або ж дізнатися що означає Ваше прізвище тут . Ну а ось так Ви будете виглядати в старості. Досить цікаво.